Lida nasıl kullanılır, nasıl kullanılmalıdır vb.

Lida ‘yı nasıl kullanmalıyım, Lida nasıl kullanılır şeklinde sorular ile karşılaşmaya başladım, Lida dai dai hua nasıl kullanılır;

Lida Yosun Kapsülü, hergün sabah 2 su bardağı (tercihen ılık) su yardımı ile 1 kapsül alınır. Kapsül alındıktan 20 – 30 dakika sonra kahvaltı yapılır. Lida kullanımı süresince günlük asgari 2 LT. su tüketimi tavsiye edilmektedir (su tüketimi Lida kullanımında çok önemlidir, lütfen dikkar ediniz değerli lidapazarlama.com ziyaretçileri).

Dikkat: Lida, rejim ve diyet desteği gerektirmeden zayıflatabilen bir üründür. Lida kullanımı süresince yeme düzeninin bilinçli olarak kontrol altında tutulması (rejim ve diyet programı ile kullanılmaz) sakıncalıdır.

Ürün mutlaka sabah 1 kapsül alınmalı ve 20 – 30 dakika sonra kısıtlamasız ve doyurucu olmak kaydı ile mutlaka kahvaltı yapılmalıdır. Ürünün kullanımı süresinde sabah kahvaltısının ihmal edilmesi durumunda halsizlik, mide bulantısı gibi yan etkiler gözlemlenmiştir lütfen sabah kahvaltınıza önem gösteriniz ve sık-sık bol-bol su içiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !