Lida Çayı

Yunnan eyaleti tepelerinde biten inanılmaz yabani Çin Çayı’nın son teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali Tesisleri’nde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında, (fabrika iddaasına göre) 10 KG ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde, insanlarda günde 900 gram incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Fazla kilodan lida zayıflama inceltici çayı ile sorunsuzca kurtulun!

Lida Meizi Çay, lida Yosun Kapsülü ile kombine biçimde kullanılabileceği gibi, tek başına da kullanılabilir. Her iki şekilde de sağlıklı,zararsız ve yan etkisiz bir biçimde sorunsuzca zayıflamanıza imkan sağlar. Kapsül ile birlikte kullanıldığında zayıflamayı hızlandırır ve yan etkileri azaltır.

Kullanımı :

Öğlen yemek arası yada Kapsül ile beraber tokken akşam 1 fincan sıcak suya 1 demlik poşeti atılarak 5 dakika demlenir ve her gün 1 fincan içilir. Eğer kullanımda çayın ağır,zararlı geldiğini düşünürseniz bir poşeti iki fincan olarak ayırabilirsiniz.
Lida
Lida Meizi Tea - Lida Zayıflama ve Güzellik Çayı

Günde 900 gr zayıflayacağınızı hayal edebilir misiniz? Artık bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. “Lida” doğal bitki ürünlerimizle zayıflayın!
Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında. Üreticinin beyanına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Lida Meizi çay, Lida Yosun Kapsülü ile kombine biçimde kullanılabileceği gibi, tek başına da kullanılabilir.

Her iki şekilde de sağlıklı ve yan etkisiz bir biçimde zahmetsizce zayıflamanıza olanak sağlar. Kapsül ile birlikte kullanıldığında zayıflamayı hızlandırır ve yan etkileri azaltır.
İçeriğindeki Bitkiler:

Camellia sinensis bitkisinin kurutulmuş yapraklarından oluşuyor. Bizim bildiğimiz siyah çayla hemen hemen aynı bitki. Bu bitkinin Çin deki kullanımı 5000 yıl öncesine kadar gidiyor. Bir kafein kaynağı sayılabilir. Bu maddeler sayesinde, merkezi sinir sistemini uyarıcıdır,yumuşak kasları gevşeticidir ki bu sayede nefes açıcı etki yapar, kalbi uyarır, böbrekleri uyararak di üretik etki yapar . Metabolizmayı hızlandırıcı etkisi vardır.

Tuckahoe Tuckahoe (Peltandra virginica): bitkisi Bu bitki ise çok eski zamanlarda iştah kesici olarak kullanılmış bir bitkidir. Avrupada askerler uzak yerlere savaşa giderken yada avcıların uzun sürecek avlarında yapraklarını yiyerek açlıklarını bastırdıkları söyleniyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !