Coenzyme Q10 Carnitin

Birçok insan spor yapmaya çok üşenir. Sağlıklı kilo vermek için ve vücudun sarkma gibi etkilerinden korunmak için enerji sarf edilmesi çok önemli. Coenzyme Q10 Carnitin içinde bulunan etken maddeleri enerjinin açığa çıkmasını ve sağlıklı kilo verilmesini sağlıyor. Coenzyme Q10 Carnitin aynı zamanda güçlenen kas yapısı ile vücudu forma sokarken bölgesel incelmeyi de kolaylaştırır.

Coenzyme Q10 Carnitin içeriği
Coenzym Q10, L-Carnitin, Gliserol, Demiroksit, Titaniumdioksit, Soya Lesitini, Soya fasulyesi yağı, Balık jelâtini, Balmumu, Boyar madde

Coenzyme Q10
Coenzym Q10 vücudun gerekli enerjiye sahip olmasını sağlar. Coenzyme Q10 aynı zamanda güçlü bir antioksidandır. Coenzyme Q10 antioksidan özelliği hücreleri çeşitli saldırırlardan korur. Coenzyme Q10 bağışıklık sistemini güçlendirir.

L-Carnitin
L-Carnitin yağ kütlelerinin enerjiye dönüşmesini hızlandırır. L-Carnitin’in desteği ile açığa çıkan enerji vücudu forma sokar, biçimlendirir ve zayıflatır.

Soya lesitini
Soya lesitini çok uzun yıllardır sağlığa verdiği faydalarla ön plana çıkmış bir bitki. Soya lesitini yağ kütleleri üzerinde eritici bir etkiye sahip. Kasların deforme olmasını ve cilt sarkmalarını önlüyor.

Coenzyme Q10 Carnitin etkisi

    * Vücut performansının ciddi şekilde arttırır
    * Yağları yakarak vücudu forma sokar
    * Kas yapısını güçlendirir
    * Kalp sağlığını korur
    * Bağışık sistemine güç kazandırır

Coenzyme Q10 Carnitin kullanımı
Kapsül haline getirilen Coenzyme Q10 Carnitin’in kullanımı çok kolaydır. Coenzyme Q10 Carnitin günde en fazla üç kapsül alınmalıdır. Coenzym Q10 Carnitin yemeklerden önce bol su ile içilmeli. Spor yapmadan önde ve sonrasında da Coenzyme Q10 Carnitin kullanılabilir.

Doz aşımında Coenzyme Q10 Carnitin kullanımına birkaç gün ara verilmeli ve sonra tekrar devam edilmelidir.

Coenzyme Q10 Carnitin yan etkileri
Coenzym Q10 Carnitin’in tespit edilmiş hiçbir yan etkisi yoktur fakat Coenzym Q10 Carnitin kullanmaması gereken kişiler vardır. Bunlar;

    * 18 yaş altı ve 65 yaş üstü kişiler
    * Gebe kadınlar ve emziren bayanlar
    * Kalp ve damar hastalığı olan kişiler
    * Böbrek yetmezliği olanlar
    * Kalp yetmezliği olan olanlar
    * Coenzyme Q10 Carnitin içeriğindeki etken maddelerden herhangi birine alerjisi olanlar Coenzyme Q10 Carnitin kullanmamalıdır.

Coenzyme Q10 Carnitin bakanlık onaylıdır ve sağlık tehdidi oluşturmaz.

Coenzyme Q10 Carnitin hakkinda daha detayli bilgi almak ve urun siparisi vermek icin Coenzyme Q10 Carnitin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !